Zanedbáváte sami sebe? Vaše děti to vnímají více, než si myslíte.

Každá maminka se snaží udělat maximum pro to, aby její dítě bylo šťastné a nic mu nechybělo. Často však zapomíná na své vlastní potřeby. Odborníci jednoznačně doporučují myslet i na sebe. Dítě se považuje za součást matky až do třetího roku života. To znamená prožívat s ní všechny její emoce, pozitivní i negativní. Dokonce i ty, které se před ním snaží skrýt. Šťastná maminka = šťastné dítě. Ale platí to i naopak.

„Na mateřské dovolené jsem si uvědomila, jaký je to luxus mít čas pro sebe. Kromě péče o dvě děti jsem často neměla čas se ani pořádně najíst. Obvykle jsem je dojedl studenými zbytky od oběda nebo jen rychlým kouskem sušenky. Kila nekompromisně přibývala. Byl jsem smutný sám ze sebe. Ztratil jsem se ve stereotypu každodenního života. A moje děti to vycítily. Několikrát jsem se to neúspěšně snažil změnit. Pravdou ale je, že jsem neměla čas ani energii shánět a připravovat jídlo speciálně pro své potřeby.“
Mirka, 37 let

NESPRÁVNÉ HUBNUTÍ MŮŽE VÉST KE ZDRAVOTNÍM PROBLÉMŮM.

Hubnutí je proces, který ovlivňuje celé naše tělo. Pokud správně zhubneme, prospěje to našemu celkovému zdraví. Pokud však nerespektujeme potřeby svého těla nebo jeho zdravotní omezení, můžeme si způsobit vážné problémy.

JAK SI VYBRAT Z RŮZNÝCH ZNAČEK? JAKÝMI KRITÉRII SE ŘÍDIT?

Rychlé a účinné hubnutí není jen o kalorickém deficitu. Na trhu je dnes široká škála různých potravin na hubnutí. Mnohé značky se však neostýchají klamat spotřebitele. Zastírají jejich složení i původ. Nezajímá je, zda jsou vhodné pro zdraví spotřebitele. Nepovažují za nutné zaručit spotřebiteli, že jsou nutričně vyvážené, a dokonce se vůbec nezabývají doporučenou denní dávkou mikroživin. Je také velký rozdíl v tom, zda jsou tyto potraviny „určeny“ jako plnohodnotná náhrada celodenní stravy, nebo zda jsou pouze „doporučeny“ jako náhrada stravy. Na všechny tyto otázky by měl spotřebitel dostat jasnou odpověď. V sázce je jeho zdraví.

„Vždycky mě zajímalo složení toho, co jím. Hlavním rozhodovacím kritériem pro mě bylo kvalitní složení potravin. Potraviny NutriFood MRP mě přesvědčily. Obsahují 100 % doporučené denní dávky všech potřebných vitaminů, minerálů, stopových prvků a aminokyselin. Nejedná se o potravinové, výživové nebo vitamínové doplňky, ale o skutečné potraviny, které plně nahrazují celodenní stravu, což znamená, že požadovaný účinek stravy se také velmi brzy dostaví. Díky těmto kvalitním, nutričně vyváženým a překvapivě chutným potravinám mohu snadno zajistit kompletní náhradu své každodenní stravy. Jejich příprava je rychlá a snadná, což jako zaneprázdněná manželka/matka velmi oceňuji.“
Andrea, 44 let

NUTRIČNÍ PLÁN , jako jediné(!) redukční a výživové programy na Slovensku, splňují přísnou legislativu a nařízení EU pro plnou náhradu celodenní stravy nutričně vyváženými potravinami Nutri Food MRP.

HLAVNÍ PŘÍNOSY PROGRAMŮ NA SNÍŽENÍ NUTRIČNÍHO PŘÍJMU A VÝŽIVY

  • globálně úspěšné programy optimalizace hmotnosti
  • zdravá a bezpečná metoda hubnutí
  • 40letá tradice
  • nutričně vyvážené potraviny s nízkým obsahem kalorií a sacharidů.
  • suroviny nejvyšší kvality evropského původu
  • plnohodnotná náhrada celodenní stravy.
  • klinicky testované a lékařsky ověřené potraviny
  • rychlé hubnutí
  • odborný dohled a motivace

JAK RYCHLE A BEZPEČNĚ SHODIT PŘEBYTEČNÉ KILOGRAMY?

Metabolismus každého člověka je jedinečný. Aby bylo snižování hmotnosti úspěšné, je vhodné poradit se s odborníkem. V programech NUTRI FOOD PLAN může nutriční specialista rychle zjistit , jak funguje váš metabolismus, a sestavit individuální redukční nebo výživový program, který respektuje váš zdravotní stav. Díky tomu bude vaše hubnutí rychlé a bezpečné.

„Svěřit se do rukou profesionála je příjemné. Jsem ráda, že dělám něco pro sebe, své zdraví a svůj vzhled. Můj výživový poradce mi pomohl nejen zbavit se nadbytečných kil, ale také změnit životní styl a osvojit si zdravé stravovací návyky. Jsem se sebou mnohem spokojenější a moje děti to cítí také.“
Mirka, 37 let

Sociální média

Nejoblíbenější články

NEWSLETTER

Nenechte si ujít exkluzivní přístup k novinkám, soutěžím nebo propagačním akcím. Přihlaste se!