Nápoje, které osvěží, zasytí a jsou vhodné při hubnutí? Ano! Přečtěte si recepty našeho konzultanta!

Ano, je to možné, zde jsou 4 nápoje, kterými se můžete inspirovat u naší výživové poradkyně Simonky Ulrichové.

LEDOVÁ KÁVA

Kompletní náhrada jídla a zároveň všechny výhody kávy? Proč ne! Postup je poměrně jednoduchý. Připravte si svou oblíbenou kávu. Může to být espresso, instantní káva nebo studená káva. Dávám přednost studené kávě. Do většího šálku nebo sklenice kávy přidejte led.

V šejkru připravte koktejl s příchutí Caffe Latte . Doporučuji ho připravit řidší, tedy alespoň s 300 ml vody. Hotový koktejl zalijte kávou a máte připravenou ledovou kávu, která vás probudí a zároveň zasytí.

MIMOSA

Oblíbený nápoj zejména v USA. Je to kombinace šampaňského a pomerančového džusu. Hledal jsem alternativu vhodnou pro hubnutí s NutriFood MRP a myslím, že jsem ji našel. Není to úplná kopie hry Mimosa, ale je jí velmi podobná.

Budete potřebovat náš nealkoholický sekt (bílý ) a ovocný nápoj s pomerančovou příchutí. Nalijte 100 ml našeho vína do vychlazené sklenice na šampaňské a přidejte 100 ml ovocného nápoje. Dobrý den!

OSVĚŽUJÍCÍ HORKÁ ČOKOLÁDA

Horká čokoláda s mátovou příchutí zní více než lákavě. Polovinu koktejlu s příchutí čokolády a máty rozmíchejte v asi 150 ml mléka a poté směs zahřejte. Můžete použít mikrovlnnou troubu nebo ohřívač mléka (šlehač) nebo mléko ohřát v menším hrnci na sporáku. Když je čokoláda horká, nalijte ji do šálku a vypijte.

Do nápoje jsem přidala našlehanou mléčnou pěnu (jako do cappuccina) a ozdobila čerstvou mátou.

MILKSHAKE

Krása tohoto nápoje spočívá v tom, že neobsahuje jen prázdné kalorie. Naopak. Zažene vaši chuť na sladké, zasytí vás a zároveň vám dodá potřebnou dávku denní doporučené dávky vitamínů, minerálů a stopových prvků.

Budete potřebovat pouze 3 ingredience. Led, mléko dle výběru a jeden z našich 12 koktejlů. Vybrala jsem si vanilku.

Do mixéru nalijte přibližně 250 ml mléka, přilijte obsah koktejlového sáčku a nakonec přidejte led. Rozmixujte na hustý mléčný koktejl a nalijte do sklenice. Mňam!

Sociální média

Nejoblíbenější články

NEWSLETTER

Nenechte si ujít exkluzivní přístup k novinkám, soutěžím nebo propagačním akcím. Přihlaste se!