Tyto ženy a muži se změnili k nepoznání! Jak to dokázali?!

Vaší váhou se zabývá většina z nás. Buď musíme, nebo chceme. Je to obtížný proces, a proto je přirozené, že se snažíme usnadnit si cestu. Nesprávná strava však může výrazně ovlivnit zdraví člověka. Co můžeme udělat pro to, aby to už nebyl POKUS-OMYL, ale abychom zhubli rychle, bezpečně a dokázali si váhu udržet? Existují tajné tipy, které platí pro všechny?

! Musíte to opravdu chtít!

Paní Katka zhubla 78 kilo! První hubnoucí dietu držela už v pěti letech. Za svůj život vyzkoušela mnoho diet. Žádná z nich však nevydržela. Zlom přišel až mnohem později, když měla 156 kilogramů. „Při pohledu nasvou krásnou a štíhlou kamarádku jsem se rozhodla, že nechci prožít celý svůj další život v tom obřím těle. Že si chci procházky užít, aniž bych se po pár krocích zadýchala. Že si chci obléct pěkné šaty. Že chci nakupovat v normálních obchodech. Že se nechci každé ráno probouzet s mokrou a zpocenou hlavou.,“ popisuje Katka okamžik rozhodnutí. Pokud máte silný důvod zhubnout, nesejděte z cesty, dokud nedosáhnete svého cíle.

! Ano, začátky jsou těžké!

Pokud chcete trvale zhubnout a udržet si váhu, musíte tomu přizpůsobit celý svůj životní styl. Změna toho, co jíte, kdy to jíte, kolik toho jíte, kolik spíte, jak moc se hýbete… Tělo se bouří proti novému režimu a chce zpět ten starý. Michal, který za 14 měsíců zhubl 63 kilo, říká: „Hojně jsem se potil, točila se mi hlava, měl jsem zvýšenou teplotu a průjem. Jednalo se však pouze o dočasný stav, který souvisel s detoxikací organismu. Vydržel jsem a po dvou týdnech tělo začalo spolupracovat..“ Počkejte. Chuť na sladké nebo tučné jídlo či noční svačinky nakonec ustoupí. S prvními výsledky budete chtít dosáhnout více. Vaše sebezapření bude také silnější.

! Poznejte svůj stav a respektujte ho!

Důležité je najít správnou formu stravování, která respektuje váš celkový stav. Nejde jen o hodnocení toho, co vidíme v zrcadle, ale hlavně o odbornou diagnostiku. Rady certifikovaných poradců pro výživu a zdravý životní styl, stejně jako dohled, podpora a motivace k hubnutí jsou k nezaplacení. Zdravotní stav přinutil Olgu také zhubnout. Překonala rakovinu, měla hormonální poruchu, bolesti kloubů, bylo jí 61 let a vážila 100 kg. Na základě vstupních vyšetření jí výživový poradce sestavil vhodný redukční program. Olga zhubla 25 kg za 7 měsíců.

! Hladovka je zárukou JOJO efektu!

Posledních 15 let jsem se se svou váhou pohybovala na kolotoči. Tři kila dolů a šest kilo nahoru. Po nesčetných dietách jsem skončil na 124 kg. Ráno začalo dietou a večer byl jen sen.,“ říká Maria. Většina z nás ve snaze rychle zhubnout začne během dne vynechávat jídla nebo úplně hladovět. To je obrovská chyba! Hladovění je vyčerpávající, nebezpečné a ničí vaše svaly. Navíc se nedá držet věčně. A to je přesně ono. Když se člověk vrátí k normální stravě, tělo reaguje tak, že nejprve ukládá tuk. Navíc se tuk začne mnohem rychleji ukládat pro případ, že bychom se rozhodli znovu hladovět. Nepravidelnost v jídle je základem starého známého jo-jo efektu. S velkým odhodláním a s pomocí odborníka Maria zhubla 50 kilogramů.

! Jídlo by mělo mít rytmus!

Pokud si nastavíme pravidelnou frekvenci jídla, tělo se jí enzymaticky a hormonálně přizpůsobí. Mnohdy nám však povinnosti brání dodržovat pravidelný stravovací režim. Marek podřídil celý svůj život práci. Nevyjímaje stravování. Ve váze 113 liber se rozhodl dát přednost sobě. Správnou stravou rozdělenou do menších porcí po pěti jídlech denně ve stabilních intervalech zhubl Marek 35 kilogramů a i rok po ukončení programu hubnutí si stále udržuje perfektní kondici.

! Výživové „5P“ !

Aby byla redukce nadbytečné tukové tkáně úspěšná, je nutné dodržovat základní princip hubnutí. Jedná se o vyšší energetický výdej než energetický příjem. Výživa a její základy však musí zohledňovat nejen energetický příjem stravy, ale také její nutriční hodnotu. Fungující dieta by měla být nastavena rozumně, s ohledem na potřeby konkrétního člověka. Abychom celý proces hubnutí úspěšně zvládli, musíme se řídit mantrou hubnutí, resp. nutriční „5P“. Skládá se z REGULARITY, PORCE (její velikosti), RYCHLOSTI, REŽIMU PITÍ a POHYBU. S těmito pravidly půjdou kila dolů snadněji. „S každým shozeným kilogramem se mi vrací krev do žil, sebevědomí, jiskra v oku a chuť do života,“ dodává Katarína. Katka zhubla 56,5 kilogramu .

! 45 let zkušeností a více než 15 000 spokojených klientů!

Redukční a výživové programy společnosti NUTRI FOOD PLAN jsou nutričně vyvážené a jako jediné na Slovensku splňují přísnou legislativu a předpisy EU pro plnohodnotnou náhradu celodenní stravy. Rychlé výsledky pro klienty na základě klinicky testovaných a lékařsky ověřených nízkokalorických potravin NutriFood MRP s přesně upraveným komplexem živin. Nejedná se tedy o potraviny nebo doplňky stravy, ale o skutečné potraviny, které plně nahrazují celodenní stravu. Jídla a nápoje NutriFood MRP lze získat pouze po vstupním vyšetření a doporučení nutričního specialisty (nelze je zakoupit prostřednictvím internetového obchodu). Spolehněte se na zodpovědného partnera s více než 45 lety zkušeností a více než 15 000 spokojenými klienty.

Sociální média

Nejoblíbenější články

NEWSLETTER

Nenechte si ujít exkluzivní přístup k novinkám, soutěžím nebo propagačním akcím. Přihlaste se!